Diğer

Aviled Avize Mobil Uygulamaları

Merhabalar, daha önce aviled avize de e-ticaret ve yazılım üzerine çalıştığımı belirtmiştim. Geçtiğimiz aylarda e-ticaret sitemizin telefon uygulamalarını da geliştirme kararı aldık ve uzun bir süreç sonrası uygulamalarızı ios ve android cihazlar için storelarda yayınladık.


Uygulamamızda olabildiğince sade, anlaşılır olmaya çalıştık. Bunun yanı sırada satın alma öncesi deneyimi olabildiğince iyileştirmek adına, ürünlerin daha detaylı incelenebilmesini sağlamak ve müşterilerin evlerinde ürünleri deneyebilmelerini sağlayabilmek adına 3D Görüntüleme ve Deneme uygulamasını geliştirip mobil uygulamamıza entegre ettik.

Bu şekilde müşterilerimiz ürün detay sayfasından ürünü 3 boyutu olarak her detayı ile inceleyebilmekte ve kamera desteği ile de ürünü yaşam alanlarında deneyebilme imkanına aviled avize ile kavuşmaktadırlar.

Ayrıca Aviled Avize uygulama arayüzünü tasarlarken gereksiz bütün alanları tasarım dışı bırakarak bilgiye ulaşmayı olabildiğince kolaylaştırmaya çalıştık.
Bunun yanısıra whatsapp destek hattı ile uygulama içerisinden aydınlatma ve avizeler konusunda her konuda desteğe olabildiğince hızlı bir şekilde ulaşabilir kıldık.

Satın alma aşamalarında ise sade formlarla güvenilir bir şekilde alışverişinizi tamamlayabileceğiniz bir arayüz sunduk.

Uygulama Detayı ve İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Ayrıca uygulamada websitesi haricinde belirli aralıklarla kampanyalar düzenliyor olacağız. Aviled avize olarak şu anda mobile özel %15 indirim ve çekiliş kampanyaları yapmaktayız. 22 Nisan 2021 tarihine kadar uygulamayı indirip, uygulama üzerinde avize çekilişine katılabileceğiniz gibi, nisan ayı boyunca geçerli olacak %15 indirimden de faydalanabilirsiniz.

www.aviled.com.tr Yeni Nesil Aydınlatma E-Ticaret Sitemiz

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir