Hakkımda

Emre Alan

Merhaba, ben Emre,

Orduluyum ve Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Bilgisayar öğretmenliği mezunuyum. Yaklaşık 4 yıldır memleketimde Aviled Avize isimli firmada çalışıyorum. Her ne kadar öğretmen olmamış olsamda kendi alanımda çalışyorum ve her geçen gün kendimi bilgisayar alanında geliştiriyorum.

Çalıştığım pozisyon gereği birçok alanda işler çıkarmaya çalışıyorum. Bir yandan E-ticaret sisteminin yönetimini yürütürken diğer yandan gerekli yazılımları geliştiriyorum. Genel olarak yaptığım işleri sıralarsam;

E-Ticaret Sistem Yönetimi
İçerik Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi
Online Reklamların Yönetimi
Web Tabanlı Yazılım Geliştirme

Ayrıca üniversite döneminde çalıştığım uzaktan eğitim biriminde ise Adobe After Effects, Adobe Premiere Pro, Adobe İndesign programlarında geliştirme imkanı buldum.

Meslek ile ilgili kısımları geçeçek olursak, yeşillikler içinde büyümüş biri olarak doğaya aşığım. Ve fırsat buldukça fotoğraf makinem ile güzel doğa manzaraları yakalamaya çalışıyorum. Evde olduğum zamanları ise yine internet projelerim ve elektronik hobim üzerinde çalışmalar yaparak geçiriyorum. Kişisel bloğumda genel olarak bu hobilerim üzerine olacak fakat, aralara yazılımsal karşılaştığım sorunlar ve çözümleri, ilginç gördüğüm dikkatimi çeken konularda girecek.

Bloğumla ilgili görüş ve önerilerinizi emre@emrealan.com.tr adresie mail olarak gönderebilir ve yazılarıma aşağıdaki kategorilerden ulaşabilirsiniz.